Категорії

Про встановлення ставок єдиного податку на території Кам’янської сільської ради

КАМ’ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                                    СОРОК ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
                                           СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

Рішення

19 червня 2019 року            

Про встановлення ставок єдиного податку на

території Кам’янської сільської ради

       Керуючись Конституцією України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України,  у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи » та для забезпечення надходжень до місцевого  бюджету сільська рада  ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01.01.2020 року фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену симтему оподаткування, обліку і звітності:

1.1.Для першої групи платників єдиного податку - у межах 10 відсотків  прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня податкового(звітного) року, на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

1.2.Для другої групи платників єдиного податку – у межах  10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового(звітного) року, на всі види діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010, які дозволені для даної групи платників Податковим кодексом України.

1.3.У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.

1.4. У разі здійснення платниками єдиного податку першої та другої груп  господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради, застосовується максимальний розмір ставки податку, встановлений підпунктом 293.7 статті 293 Податкового кодексу України для  відповідної групи таких платників єдиного податку.

2.Об’єкти оподаткування податку, платники єдиного податку по окремих видах підприємницької діяльності, податковий період визначаються відповідно до норм розділу ХІІ Податкового кодексу України.

3.   Вважати таким, що втратить чинність з 01 січня 2020 року рішення 15 сесії сільської ради 7 скликання  від 25.01.2017  «Про затвердження ставок єдиного податку».

4.  Це рішення набирає чинності з 01.01.2020 року. 

5.Секретарю сільської ради  оприлюднити дане рішення в зазначений законодавством термін на дошці оголошень.

6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  Постійну  комісію з питань планування, бюджету, фінансів та  економічної діяльності.

                      Сільський голова                                      В.Я.Павленко